Pogórze Strzyżowskie okolice Jasła i Krosna mapa Compass - LAMINAT

Dostępność: brak towaru
Cena: 11,99 zł 11.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 1801

Opis

Pogórze Strzyżowskie
Okolice Jasła i Krosna


Mapa Turystyczna

Skala: 1 : 50 000
Wydanie III, rok 2022 


 
Atrakcje Turystyczne i Przyrodnicze
Szlaki Piesze i Rowerowe
Siatka GPS

 

Nowa mapa obejmuje interesujący region wchodzący w skład Pogórzy Karpackich. Przyjezdnych witają tu piękne lesiste wzgórza, rozległe doliny i malownicze rzeki Dunajec, Biała i Wisłoka. Obszar ten, ze względu na swoje położenie jest jest niezwykle atrakcyjny turystycznie. Posiada wiele ciekawych miejscowości o bogatej historii i kulturze oraz rozbudowaną bazę gospodarstw agroturystycznych. Można tu skorzystać z kompleksu ścieżek edukacyjno-rekreacyjnych, a zimą z wyciągów narciarskich. Miłośnicy historii mogą tu znaleźć atrakcje w postaci pozostałości po I i II wojnie światowej jak również wiele cennych zabytków architektury.

Mapa obejmuje obszar: Pilzno i Skołyszyn na zachodzie, Dębica i Sędziszów Małopolski na północy, Czudec i Besko na wschodzie oraz Dukla i Rymanów na południu.

Dwustronna, cieniowana mapa turystyczno-krajoznawcza w skali 1:50'000: szlaki piesze i rowerowe, aktualna sieć dróg, zabytki i atrakcje turystyczne, siatka GPS. Doskonała do wszelkich form aktywności turystycznej.

 

Fragment Mapy


Zasięg Mapy

 Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl