Informator Turystyczny
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Prowadzimy w Polsce Dystrybucję Map:

Słowacja

Węgry

Rumunia

 

Polecamy Karpaty Ukraińskie

Niemiecki Kein Problem! + (zestaw)

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 129,99 zł 129.99 PLN
quantity szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: -
Kod produktu: 463

Opis

Niemiecki. Kein problem!

Mobilny kurs językowy (pakiet: poziom podstawowy A1-A2, średni B1, zaawansowany B2-C1)

Wydawca: SuperMemo
Liczba stron książek: 792
Nośnik: insert z kodem
Okładka książki: miękka

Naucz się niemieckiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1), aż po zaawansowany (B2-C1), aby swobodnie porozumiewać się w tym języku we wszystkich sytuacjach życiowych, formułować spójne wypowiedzi, prezentować opinie podczas dyskusji, rozumieć teksty oraz wypowiadać się płynnie na dowolne tematy.

Angielski. No problem! Mobilny kurs językowy zapewni Ci najlepsze wsparcie dla intensywnej i skutecznej nauki: poznasz najważniejsze słowa oraz struktury gramatyczne dotyczące życia codziennego, zawodowego, zainteresowań, a także tematów specjalistycznych czy technicznych i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.

Do Twojej dyspozycji oddajemy 3 podręczniki do nauki słownictwa i gramatyki, zawierające dialogi, teksty, komentarze, ćwiczenia i słownik, uzupełnione o:
+ kursy multimedialne, zawierające prezentacje nowego materiału, 3900 nowych słów i wyrażeń, jak również bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń interaktywnych – a wszystko to z nagraniami wykonanymi przez rodowitych lektorów niemieckich, dostępne w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC,
+ nagrania MP3, prawie 5 godzin nagrań w wykonaniu niemieckich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub uprawiania sportu.*

SuperMemo.com to między innymi:
+ oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
+ bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
+ dostęp do wielu kursów językowych
+ możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
+ możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.

Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!
* Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych.

Wymagania sprzętowe*:
PC: Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, napęd CD-ROM, ekran 1024 x 768, 630 MB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6. Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z Internetem. Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 4.1 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play). iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).

*Stan na dzień 2016-10-01. Aktualne wymagania dostępne są na stronie supermemo

Instalacja programu i pierwsze uruchomienie programu
Podczas instalacji sprawdzana jest wersja dostępnego środowiska .NET Framework. W przypadku jego braku lub wykrycia starszej wersji automatycznie proponowana jest instalacja nowszej wersji.
Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji SuperMemo.com należy utworzyć nowe konto i zalogować się. Podczas tego procesu niezbędne będzie potwierdzenie adresu e-mail, podanego podczas rejestracji, poprzez kliknięcie linku dostarczonego w mailu wysłanym przez SuperMemo.com na ten adres.
Po zalogowaniu się na swoje konto należy wykorzystać kod dostępowy, zawarty w pudełku, klikając w opcję „Zrealizuj kod”. Po pozytywnej weryfikacji kodu na liście kursów użytkownika pojawią się kursy do pobrania. Po pobraniu kursu można rozpocząć naukę.
Po aktywacji dostępu do kursu można również pobrać kursy na aplikacje mobilne.

Istnieje również możliwość korzystania z kursu bezpośrednio w wersji serwisu dostępnej online. Wystarczy wejść na stronę supermemo, założyć konto i aktywować dostęp do kursu, wybierając z menu opcję „Zrealizuj kod” i wpisując w pole kod zawarty w pudełku.
Po aktywacji dostępu do kursu można również pobrać kurs na aplikacje mobilne.

Kurs multimedialny
Praca z kursem multimedialnym Niemiecki. No problem! (poziom podstawowy A1-A2, średni B1, zaawansowany B2-C1) przebiega etapami, jakie wyznaczają poszczególne sekcje w każdej lekcji. Lekcja rozpoczyna się od tekstu wprowadzającego do przeczytania oraz odsłuchania wraz z listą słownictwa do nauki. Po tekście następuje sekcja objaśnień gramatycznych oraz językowych wraz z ćwiczeniami mającymi na celu zastosowanie teorii w praktyce. Następnie w kursie przygotowano obszerny dział z ćwiczeniami, który – poza zadaniami do rozwiązania – może zawierać również dodatkowe teksty, dialogi oraz nowe słówka i wyrażenia do nauki. Nauka polega na zapoznawaniu się z materiałem prezentacyjnym oraz na rozwiązaniu ćwiczeń, w których odpowiedź sprawdza się z tą zdefiniowaną w kursie przez autora. Ocenę (Nie wiem, Prawie, Wiem) należy wybrać samodzielnie.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Niemiecki. Kein Problem!+
(zestaw)

POZIOM PODSTAWOWY
+
POZIOM ŚREDNI
+
POZIOM ZAAWANSOWANY

 


 

Jeżeli pilnie potrzebujesz nauczyć się, usystematyzować lub pogłębić znajomość niemieckiego sięgnij po nasz najnowszy kurs multimedialny. Zapewnia on wysoką skuteczność oraz optymalne dla każdego użytkownika tempo nauki. Jest to możliwe dzięki SuperMemo UX, które zarządza indywidualnym procesem nauki i powtórek.

Program posiada wbudowany analizator mowy, dzięki któremu przetestujesz i poprawisz niemiecką wymowę.

Każdy kurs składa się z 12 obszernych lekcji, zawiera 1000 nowych słówek i 3000 ćwiczeń. Kursy zawierają także objaśnienia gramatyczne, a na końcu każdej książki znajduje się podręczny słowniczek, złożony z wyrazów i zwrotów użytych w kursie.

 

SuperMemo UXTo nowoczesne narzędzie służące do komputerowego wspomagania nauki. Program w najnowszej wersji wyposażono w atrakcyjny, intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Wszystkie rodzaje ćwiczeń obecnych w starszych wersjach SuperMemo zostały na nowo zaimplementowane. Co więcej, dodano nowe rodzaje ćwiczeń, przygotowane specjalnie do samodzielnej pracy.


Podstawowe typy ćwiczeń

- testy wyboru, wymagające wybrania prawidłowej odpowiedzi spośród kilku podanych
- uzupełnianie zdań o brakujące wyrazy lub wyrażenia,
- przekształcanie zdań,
- dopasowywanie podanych elementów do kategorii lub luk w tekście,
- przenoszenie ruchomych elementów na stronie we właściwe miejsca,
- wyszukiwanie i zaznaczanie prawidłowego elementu w tekście,
- zadania typu „prawda czy fałsz”,
i inne...Dodatkowe atuty programu

- zarządzanie wieloma użytkownikami, dzięki czemu z jednej instalacji programu może korzystać wiele osób bez konieczności kopiowania kursów,
- nauka wielu kursów jednocześnie bez potrzeby ręcznego przełączania się pomiędzy nimi,
- wybieranie materiału do nauki, włączanie i wyłączanie poszczególnych informacji z powtórek,
- wbudowana klawiaturka ze znakami diakrytycznymi uczonego języka,
- podręczny słownik obejmujący słownictwo wykorzystywane w kursie,
- terminarz, w którym zobaczyć można liczbę powtórek zaplanowanych na kolejne dni miesiąca,
- automatyczna aktualizacja on-line, obejmująca zarówno sam program, jak i materiał kursu,
- wbudowany analizator mowy, dzięki któremu przetestujesz i poprawisz w domowym zaciszu wymowę słówek i zdań.

Wymagania sprzętowe
Procesor 400 MHz,
256 MB RAM,
CD-ROM,
karta dźwiękowa, mikrofon,
Windows 2000 SP3, XP lub nowszy. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl