Informator Turystyczny
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Prowadzimy w Polsce Dystrybucję Map:

Słowacja

Węgry

Rumunia

 

Polecamy Karpaty Ukraińskie

Język Niderlandzki Szybki Start - Supermemo

Dostępność: brak towaru
Cena: 69,99 zł 69.99 PLN
quantity szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: -
Kod produktu: 1727

Opis

Niderlandzki Szybki start

Intensywny kurs języka niderlandzkiego od podstaw


Kurs Niderlandzki Szybki start w nowej edycji z dostępem do platformy online SuperMemo.com to idealny sposób na skuteczną naukę języka niderlandzkiego dla początkujących w typowych sytuacjach życia codziennego. Zakochaj się w Niderlandach i naucz się niderlandzkiego!

W ramach kursu Niderlandzki Szybki start do Twojej dyspozycji jest ponad 2500 ćwiczeń interaktywnych, około 1500 słów i wyrażeń oraz 400 przykładowych zdań. Objaśnienia gramatyczne i komentarze kulturowe pomogą Ci łatwo odnaleźć się w nowym otoczeniu, dlatego kurs jest szczególnie polecany osobom wyjeżdżającym do Holandii lub Belgii w celach zawodowych. Natomiast atrakcyjna formuła nauki w portalu online i aplikacjach mobilnych sprawiają, że kursy z serii Szybki start idealnie sprawdzają się zarówno podczas podróży turystycznych, jak i w codziennych sytuacjach związanych z pracą i życiem w Holandii oraz Belgii.

Wraz z książką i audiokursem otrzymujesz dostęp do portalu online oraz aplikacji SuperMemo.com na systemy Android i iOS lub na komputer PC. W SuperMemo.com możesz się uczyć zarówno online, jak i offline – tak jak lubisz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!


Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących.
Uczy od podstaw języka niderlandzkiego.
Zawiera podstawowe informacje o Holandii, przydatne zwłaszcza osobom wyjeżdżającym do pracy lub w celach turystycznych.
Nauka przebiega bardzo intensywnie w platformie oraz aplikacjach SuperMemo.com i jest wspomagana znaną ze skuteczności metodą SuperMemo.
Ucząc się codziennie przez 20 minut, w ciągu pół roku można opanować język niderlandzki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.


Zawartość Kursu

Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik podzielony na 40 rozdziałów, do nauki słownictwa i gramatyki, zawierający dialogi, teksty, ćwiczenia, komentarze gramatyczne i kulturowe, mapy myśli oraz słownik, uzupełniony o:
kurs multimedialny, do nauki około 1500 słów i wyrażeń, 400 przykładowych zdań oraz ponad 2500 ćwiczeń, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS i Windows PC, zawierający blisko 3 godziny nagrań w wykonaniu niderlandzkich lektorów,
audiokurs MP3, ponad 9 godzin nagrań w wykonaniu polskich i niderlandzkich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub ćwiczeń.


Supermemo

SuperMemo to aplikacja do nauki przez internet oraz bez dostępu do internetu na komputerze PC, tablecie i smartfonie z Androidem i iOS, przy wsparciu algorytmu SuperMemo.
Możesz uczyć się na dowolnej platformie, a wszędzie Twoje postępy w nauce są identyczne, bo logujesz się na wspólne konto. Aplikacja bazuje na opartej o badania naukowe, wielokrotnie nagradzanej metodzie SuperMemo, dzięki której zapamiętujesz tysiące słów z blisko 100% skutecznością.
W wersji online znajdziesz bogaty słownik, w którym możesz dodawać wyszukane przez siebie słowa do nauki i zapamiętywać je przy wsparciu metody SuperMemo.
Możesz dodawać własne notatki, które pomogą Ci spersonalizować treść kursu, a przez to – jeszcze lepiej zapamiętywać.


Kurs

Tematy przewodnie w podręczniku i kursach multimedialnych to:
Powitanie
Zwroty grzecznościowe
Daty i wiek
Czas
Propozycje
Rozmowa telefoniczna
Rodzina
Narodowości
Praca
Edukacja
Hobby
Mój dzień
Czynności
Wyrażanie opinii
Na targu
Pożywienie
W restauracji, w kawiarni
Kolory i kształty
Ubranie
Przedmioty użytku codziennego
Zakupy
Komputer
Wygląd
Charakter i emocje
U lekarza, w aptece
…i wiele innych


Jak Korzystać

Aby otrzymać dostęp do kursu, załóż konto w serwisie SuperMemoi zrealizuj kod, który otrzymasz wraz z zamówionym kursem. Wystarczy, że zrobisz to raz, a kurs będzie dla Ciebie dostępny bez żadnych ograniczeń czasowych w dowolnej aplikacji SuperMemo.
Aby zacząć się uczyć, pobierz aplikacje, na których chcesz korzystać z kursu. Na stronie Aplikacje SuperMem znajdziesz aplikacje na urządzenia mobilne z Androidem i iOS oraz na komputer PC.
W wybranej aplikacji zaloguj się na swoje konto i pobierz zakupiony kurs. Od teraz możesz się uczyć bez dostępu do internetu, a Twoje postępy są synchronizowane z innymi platformami, kiedy masz połączenie z internetem.
Ze swojego kursu możesz także uczyć się przez internet, bo masz do niego dostęp w serwisie SuperMemo bez żadnych ograniczeń czasowych.


Wymagania

PC: Windows® 7 SP1 PL/EN, Windows® 8 PL/EN, Windows® 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 250 MB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.
Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 4.1 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play). iOS: iPhone/iPad z systemem operacyjnym iOS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).
Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl