Bieszczady Bukovske Vrchy - Przewodnik Agnecja TD

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 33,00 zł 33.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 964

Opis

Bieszczady
Bukovske Vrchy


Przewodnik

Agencja TD, Wydanie III  Rozszerzone 2005
Rozmiar 15cmX21cm, Stron 336 + 8 kolor

 Obszerny przewodnik po bieszczadzkich szlakach.

Zapraszamy do wspólnej wędrówki przez najciekawsze zakątki Bieszczadów, powszechnie uważanych za najdziksze z polskich gór.

Przewodnik, po który zechcieliście Państwo sięgnąć jest kolejną, już trzecią edycją. Obecne wydanie zostało m.in. rozszerzone o słowacką część Bieszczadów, Bukovské vrchy, udostępnione obecnie poprzez turystyczne, drogowe i kolejowe przejścia graniczne.

Część pierwsza zawiera ogólne wiadomości o geografii, historii ziem objętych przewodnikiem oraz ludziach mieszkających tu niegdyś i dziś. Drugą, najobszerniejszą część stanowią opisy znakowanych szlaków pieszych ze szczegółowymi informacjami krajoznawczymi mijanych miejsc, ilustrowane licznymi grafikami i zdjęciami. Uwzględniliśmy wszelkie zmiany przebiegu szlaków, których dokonano w poprzednich latach.

Tym, którzy lubią wędrować bezdrożami proponujemy kilkanaście tras nieznakowanych. Uzupełniają one znakomicie sieć szlaków PTTK i umożliwiają poznanie wielu ciekawych miejsc. Następna część przewodnika to propozycja dla zmotoryzowanych - opisy tras drogowych z obszernymi opisami krajoznawczymi. W rozdziale dla turystów spędzających wakacje aktywnie znalazły się informacje dotyczące tras konnych, rowerowych oraz ośrodków narciarskich. Kolejna część to informacje praktyczne dotyczące bazy noclegowej, pierwszej pomocy oraz wszytkich innych spraw, które ułatwią zaplanowanie wypoczynku i sam pobyt w Bieszczadach polskich i słowackich. Na koniec kilkanaście panoram z najatrakcyjniejszych bieszczadzkich szczytów.

Spis treści:

WIADOMOŚCI OGÓLNE
ZNAKOWANE SZLAKI PIESZE - POLSKA
ZNAKOWANE SZLAKI PIESZE - SŁOWACJA
TRASY DROGOWE - POLSKA
TRASY DROGOWE - SŁOWACJA
BIESZCZADY AKTYWNIE
WIADOMOŚCI PRAKTYCZNE
Bibliografia
Indeks nazw geograficznych
Panoramy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl