Beskid Wyspowy - Przewodnik - Rewasz

Dostępność: duża ilość
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 187

Opis

Beskid Wyspowy 
Przewodnik - Dariusz Gacek 

Oficyna Wydawnicza Rewasz 2020, Stron 384
Rozmiar: 12,5 cm X 17 cm 
58 zdjęć oraz ilustracji czarno-białych w tekście, 4 plany i mapki,
13 panoram ze szczytów i polan. Wkładka kolorowa 32 stron,
68 zdjęć barwnych. Broszura szyta nićmi.

Oprawa miękka ze skrzydełkami.
Wewnątrz skrzydełek mapa Beskidu Wyspowego

z zaznaczonymi mapkami zamieszczonymi w przewodniku oraz mapka masywu MogielicyBeskid Wyspowy - ziemia nieznana, ziemia polecana.
Bywa turystom "po drodze" - do Zakopanego, Krynicy, Szczawnicy...
Niewiele jest grup górskich, w których z podgórskiego krajobrazu oraz szerokich, rozłożystych dolin wyrastają strome "wyspy" gór. Napoje z Tymbarku, dwie "stolice" Beskidu Wyspowego: Limanowa i Mszana Dolna, historyczne bogactwo Szczyrzyca i Czchowa, niepowtarzalna atmosfera jedynego schroniska górskiego na Luboniu Wielkim, wiekowe drewniane kościoły w Dobrej, Słopnicach, Jodłowniku i Kasinie, wody mineralne Szczawy, Żegocina przycupnięta pod Kamionną, najpiękniejsza linia kolejowa w Beskidach i wreszcie najważniejszy czynnik - ludzie, górale zwani Zagórzanami i Sądeccy Lachowie- to wszystko kształtuje niepowtarzalny klimat tych stron.

    Przewodnik obejmuje cały Beskid Wyspowy oraz wschodnią część Beskidu Średniego - Pasmo Łysiny i Lubomira. Publikacja jest bogato ilustrowana. Liczne mapki i planiki pokrywają prawie cały obszar opisany w przewodniku. Dla urozmaicenia zamieszczono także panoramy z najciekawszych miejsc, polan i szczytów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl